big-symbol

“Size en iyi fiyat garantisi ve kaliteyi sunmak için çalışıyoruz..”

Otomotiv sektöründe gelişen teknolojiyi yakından takip eden, can güvenliğine önem veren servisimizde, her marka araca “TEK NOKTADAN” hizmet sunmaktayız.

Hakkımızda

Audi, BMW, Mercedes, Alfa Romeo, Opel, Ford, Toyota, Peugeot, Honda, Volvo, Mazda, Isuzu, Fiat, Renault, Skoda, Hyundai, Nissan, Chevrolet, Citroen, Volkwagen, Dacia, Kia, Lada, Mitsubishi, Seat, Suzuki vb. marka araçlara mekanik, kaporta, boya, rot – balans, oto estetik (boya koruma, kaput filmi, ses yalıtımı, çizilmez cam filmi, motor koruma) ve sigortadan hasarlı araçlara onarım hizmeti sunmaktayız.

Her marka benzinli, dizel ve LPG’li araçların arıza tespitlerinde; bilgisayarlı arıza teşhis ve motor test cihazları kullanarak eğitimli profesyonel personelimiz ile 365 gün 24 saat acil yol yardım, kurtarıcı hizmetleri sunmaktayız.

Hizmet kalitesi güvenirliği, müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş, konusunda uzman eğitimli ve güler yüzlü personelimiz ile siz geğerli müşterilerimize hizmet sunmaktan onur duyarız.

Turan ALTIN

  • 100’ün Üzerinde Memnuniyet
  • Ücretsiz Check-Up / GoldGarage
  • Aracınıza Premium Hizmet
  • 7/24 Yol Yardım

sign

7/24 Yardım

+90 542 410 4653

Servisimizde bilgisayarlı arıza tespit ve motor test cihazları kullanılmaktadır.

Tel: 0212 410 4653
Mobil: 0542 410 4653

Çalışma Zamanı

HAFTA İÇİ:  07:00 – 20:00
CUMARTESİ:  09:00 – 18:00
PAZAR: KAPALI
ACİL DURUM: 7 GÜN/24 SAAT
Vizyon
Gold Garage Vision
Türkiye’de alışıla gelmiş Satış ve servis mantığının ötesinde, müşterilerine ve paydaşlarına değer yaratacak şekilde; teknolojik bilgi sistemlerinin sağladığı olanakları optimum düzeyde kullanmak,

Her koşulda problemlere çözümcül bakış açısı getirerek, iyi fiyat ve kalite dengesinde hizmet sunarak müşterilerine hizmet vermektir.

Misyon
Gold Garage Mission
Müşteri odaklı hizmet felsefesi ve sürekli iyileştirme mantığı içerisinde, segmentlerindeki en iyi markalar ile sektörünün ihtiyaç ve beklentilerine her zaman,

Öncü ve yaratıcı çözümler getirerek, kalite, istikrar ve güvenilirliğin değişmez ismi olmayı sürdürmektir.

2020
Gold Garage Confidence
Ahlaki değerlere sıkı sıkıya bağlı, tüm ticari ilişkilerinde dürüstlük ve şeffaflığı ilke edinen Gold Garage Servis ekibi, tüm iş süreçlerinde kalite ve güveni esas alır.

Galeri